Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Smutna wiadomość – PRIMA APRILIS

Autor: Mateusz Książkiewicz
W związku z wprowadzeniem w dniu 1 kwietnia br. nowelizacji ustawy medialnej Regionalny Portal Informacyjny BOBOWA24.pl  zawiesza swoją działalność.

Powodem zamknięcia portalu jest nowy paragraf, który blokuje działalność osób posiadających niepoważne adresy mailowe np. mwielebny, slonce.7, czy tez ezio447.

Na szczęście to tylko PRIMA APRILISOWY żart z mojej strony. Tak naprawdę jest to dla naszej redakcji, jak i również Państwa jako czytelników małe święto, ponieważ portal kończy dzisiaj pół roku. Czas ten minął szybko nie tylko nam, ale zapewne i Państwu. Jestem ogromnie wdzięczny naszym czytelnikom za dotychczasową oglądalność, której średnia w marcu wyniosła ponad 600 odwiedzin dziennie. Rosnący z miesiąca na miesiąc wynik motywuje nas do dalszej pracy reporterskiej i ciągłego udoskonalania funkcjonalności portalu.

Jako wydawca raz jeszcze pragnę podziękować za zaufanie jakim obdarzyliście Państwo naszą redakcję. Mam nadzieję że będziemy mogli przekazywać wyłącznie pozytywne informacje. Swoją wdzięczność za mile przebiegającą współpracę kieruję również w stronę zespołu redakcyjnego na czele z redaktorem naczelnym Łukaszem Augustynem.

 

Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy