+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Najlepsi z Najlepszych w Bobowej

Autor: Sabina Janus
Wczoraj o godzinie 11.00 na hali sportowej w Bobowej odbyło się podsumowanie 16. edycji konkursu „Najlepsi z najlepszych” organizowanego przez burmistrza Bobowej – Wacława Ligęzę i przewodniczącego Rady Miejskiej – Stanisława Siedlarza.

Spełnienie odpowiednich kryteriów przez uczniów poszczególnych przedziałów klasowych predysponowało do wzięcia udziału w finale. W przypadku klas I-III do zakwalifikowania wystarczyło I miejsce na szczeblu gminnym, natomiast w klasach IV-VI i I-III gimnazjum musiały to być już miejsca na szczeblu powiatu lub województwa. W konkursie pod uwagę były brane osiągnięcia sportowe i przedmiotowe uczniów. Osoby szczególnie wyróżniające się pod względem nauki, frekwencji, zachowania oraz pracy w organizacjach szkolnych otrzymały również nagrody rzeczowe, a byli to kolejno:

 

miejsce I – Arkadiusz Wojtas (Gimnazjum w Bobowej)

miejsce II – Joanna Mierzwa (Gimnazjum w Brzanie)

miejsce III – Paulina Lisik (SP Sędziszowa)

miejsce IV – Paweł Marszał (SP Siedliska)

miejsce V – Dominik Sowa (Gimnazjum w Siedliskach)

miejsce VI – Mariusz Januś (SP Bobowa)

Łącznie nagrodzonych zostało 195 osób – 92 (konkursy przedmiotowe) i 103 (sport). Konkurs trwał przez cały rok szkolny. Zasłużeni uczniowie otrzymali od burmistrza dyplomy i pamiątkowe statuetki. Na koniec spotkania znalazło się też dla każdego coś słodkiego.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy