Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zakończenie roku szkolnego w Bobowej

Autor: Łukasz Augustyn
Wczoraj wszyscy uczniowie na terenie całej Polski jak i w Bobowej zamknęli kolejny rok szkolny, który był jednym z najdłuższych okresów nauki w ostatnich latach. Dla porównania rok temu naukę zakończyliśmy 18 czerwca, teraz aż 11 dni później.

 Ostatni dzień w szkole nie polegał na zgłębianiu wiedzy i odpytywaniu, ale podsumowaniu włożonego przez każdego z osobna przez ostatnie dziesięć miesięcy wkładu w życie szkoły.

Pożegnanie roku rozpoczęło się Mszą Św. w Kościele parafialnym w Bobowej, w której  uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Eucharystię sprawował ks. Bogdan Florek. Po Mszy Św. wszyscy udali się do swoich szkół na ostatnie apele podsumowujące pracę uczniów. Jak co roku najlepsi i najbardziej zaangażowani w działalność szkolną wychowankowie zostali wyróżnieni i otrzymali drobne upominki. Po zakończeniu spotkania na forum szkoły wszyscy uczniowie udali się do swoich klas w celu odebrania promocji do następnej klasy lub świadectwa ukończenia kolejnego etapu nauczania.

Ostatnie pożegnania, uściski, uśmiechy. I kiedy formalności stało się już za dość wszyscy uczniowie rozpoczęli upragniony okres – wakacje. Życzymy miłej zabawy i solidnego odpoczynku!

fot. ZS Bobowa, Dorota Smaluch, Łukasz Augustyn,

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy