Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gorlicki Kręciołek

Autor: Łukasz Augustyn
Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach wspólnie z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz Automobilklubem Gorlickim serdecznie zapraszają na imprezę plenerową pod nazwą "Gorlicki Kręciołek 2012", która odbędzie się 28 lipca br. (sobota), w godzinach 14.00 - 17.00, na placu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach (pomiędzy stadionem i lodowiskiem). Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja bezpiecznych zachowań na drodze oraz uświadomienie zarówno kierującym, jak i pieszym, jak wielkie niebezpieczeństwo i dramatyczne skutki może nieść nieodpowiednie i nieodpowiedzialne zachowanie na drodze. Adresatami przedsięwzięcia są zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, mieszkańcy Gorlic i powiatu gorlickiego. W czasie imprezy, każdy kierowca posiadający uprawnienia będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w precyzyjnej jeździe samochodem. Zaplanowano konkurs, którym będzie próba Stewarta polegająca na przejechaniu odpowiednio przygotowanej trasy samochodem z umiejscowionym na masce talerzem. Na talerzu znajdować się będzie piłeczka, która nie może wypaść podczas pokonywania trasy. Regulamin wspomnianego konkursu dostępny będzie na miejscu w dniu imprezy. Ponadto każdy uczestnik będzie mógł doświadczyć sił, jakie oddziałują na kierowcę i pasażerów w czasie zderzenia. W tym celu organizatorzy przygotują symulator zderzeń. Do dyspozycji będą również policyjni specjaliści ruchu drogowego, którzy udzielać będą informacji na wszelkie pytania w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gorlic i okolic, zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych, do udziału w imprezie.

Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach wspólnie z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz Automobilklubem Gorlickim serdecznie zapraszają na imprezę plenerową pod nazwą „Gorlicki Kręciołek 2012”, która odbędzie się 28 lipca br. (sobota), w godzinach 14.00 – 17.00, na placu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach (pomiędzy stadionem i lodowiskiem).

Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja bezpiecznych zachowań na drodze oraz uświadomienie zarówno kierującym, jak i pieszym, jak wielkie niebezpieczeństwo i dramatyczne skutki może nieść nieodpowiednie i nieodpowiedzialne zachowanie na drodze. Adresatami przedsięwzięcia są zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, mieszkańcy Gorlic i powiatu gorlickiego.

W czasie imprezy, każdy kierowca posiadający uprawnienia będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w precyzyjnej jeździe samochodem. Zaplanowano konkurs, którym będzie próba Stewarta polegająca na przejechaniu odpowiednio przygotowanej trasy samochodem z umiejscowionym na masce talerzem. Na talerzu znajdować się będzie piłeczka, która nie może wypaść podczas pokonywania trasy. Regulamin wspomnianego konkursu dostępny będzie na miejscu w dniu imprezy.

Ponadto każdy uczestnik będzie mógł doświadczyć sił, jakie oddziałują na kierowcę i pasażerów w czasie zderzenia. W tym celu organizatorzy przygotują symulator zderzeń.

Do dyspozycji będą również policyjni specjaliści ruchu drogowego, którzy udzielać będą informacji na wszelkie pytania w tym zakresie.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gorlic i okolic, zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych, do udziału w imprezie.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy