Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Piknik Historyczny

Autor: Łukasz Augustyn
Razem z zespołem InoRos mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych czytelników na wyjątkowe wydarzenie - Piknik Historyczny „Z Bobowej pod Grunwald", który odbędzie się w niedziele - 29 lipca. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13:30 przemarszem Bractw Rycerskich wraz z Orkiestrą Dętą wokół bobowskiego rynku. Następnie o 14:00 odbędzie się Msza Święta w Kościele p.w.Wszystkich Świętych w Bobowej. Po mszy świętej wszyscy zebrani udadzą się do Jeżowa gdzie odbędzie się część plenerowa imprezy. W programie pikniku przewidziane jest wiele atrakcji m.in.: wycieczka po wiosce rycerskiej pokaz walk rycerskich, występ grupy Hebda i AK Skład, występ Zespołu Regionalnego „Koronka” – „Targ na Dziewki” oraz Zespołu „Skrzypki”.
Gwiazdą wieczoru jest zespół „InoRos”, którego koncert zacznie się o godzinie 19:00. Koniec pikniku będzie należał do Zespołu Jaguar, który to porwie wszystkich do tańca. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !

PARTNEREM PROJEKTU JEST WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE. Szczegółowy plan pikniku.

Razem z zespołem InoRos mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych czytelników na wyjątkowe wydarzenie – Piknik Historyczny „Z Bobowej pod Grunwald”, który odbędzie się w niedziele – 29 lipca.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 13:30 przemarszem Bractw Rycerskich wraz z Orkiestrą Dętą wokół bobowskiego rynku. Następnie o 14:00 odbędzie się Msza Święta w Kościele p.w.Wszystkich Świętych w Bobowej. Po mszy świętej wszyscy zebrani udadzą się do Jeżowa gdzie odbędzie się część plenerowa imprezy.

W programie pikniku przewidziane jest wiele atrakcji m.in.: wycieczka po wiosce rycerskiej pokaz walk rycerskich, występ grupy Hebda i AK Skład, występ Zespołu Regionalnego „Koronka” – „Targ na Dziewki” oraz Zespołu „Skrzypki”.

Gwiazdą wieczoru jest zespół „InoRos”, którego koncert zacznie się o godzinie 19:00. Koniec pikniku będzie należał do Zespołu Jaguar, który to porwie wszystkich do tańca.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !

PARTNEREM PROJEKTU JEST WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE. Szczegółowy plan pikniku.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy