Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

XIII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej

Autor: Łukasz Augustyn
Burmistrz Gminy Bobowa oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa zapraszają na XIII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej, który odbędzie się 3 – 7 października br. Festiwal może się odbyć dzięki współpracy i wsparciu Rady Miejskiej w Bobowej, Starostwa Powiatowego w Gorlicach, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwa Małopolskiego.  Na tegorocznym koronkowym spotkaniu  gościć będą twórcy z: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Estonii, Francji, Niemiec, Rosji, Słowacji, Węgier i Polski. W programie przewidziano również: wernisaż wystawy Barbory Simkovej z Presova ( Słowacja), pokazy mody, warsztaty koronkarskie, Targi Rękodzielników i Kolekcjonerów, występy zespołów muzycznych oraz wiele innych atrakcji. Relacja z obchodów Międzynarodowego Festiwalu Koronki Klockowej oczywiście na naszej stronie. Tak wyglądał XII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej - 2011 rok Poniżej prezentujemy program imprezy i mapę dojazdu.
 

Burmistrz Gminy Bobowa oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa zapraszają na XIII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej, który odbędzie się 3 – 7 października br.

Festiwal może się odbyć dzięki współpracy i wsparciu Rady Miejskiej w Bobowej, Starostwa Powiatowego w Gorlicach, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Województwa Małopolskiego.  Na tegorocznym koronkowym spotkaniu  gościć będą twórcy z: Austrii, Belgii, Chorwacji, Czech, Estonii, Francji, Niemiec, Rosji, Słowacji, Węgier i Polski. W programie przewidziano również: wernisaż wystawy Barbory Simkovej z Presova ( Słowacja), pokazy mody, warsztaty koronkarskie, Targi Rękodzielników i Kolekcjonerów, występy zespołów muzycznych oraz wiele innych atrakcji.

Relacja z obchodów Międzynarodowego Festiwalu Koronki Klockowej oczywiście na naszej stronie.

Tak wyglądał XII Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej – 2011 rok

Poniżej prezentujemy program imprezy i mapę dojazdu.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy