Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Odśwież swoją szafę – pozbądź się staroci!

Autor: Joanna Liszka
Twoja szafa nie zamyka się pod wpływem ilości ubrań? Posiadasz mnóstwo książek, których już nikt nie czyta i  tylko pokrywają się kurzem? Masz szanse je wymienić lub sprzedać już jutro, 6 października od godziny 10 do 12 w Domu Nauczyciela w Gorlicach podczas Szafingu.

Co to jest  Szafing? Jest to ekologiczna wymiana, sprzedaż ubrań, książek, zabawek bardziej w charakterze spotkania niż handlowym. Pomysł szafingu zrodził się w Stanach Zjednoczonych i pochodzi od słowa swap, co oznacza zamiana.

Wymiana ta dotarła również do Gorlic. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli pozbyć się swoich nie potrzebnych rzeczy, jak i również nabyć wiele innych w naprawdę niskich cenach. Prekursorem wymiany odzieży w Polsce jest warszawska impreza „Uwolnij Łacha”. W tych okolicach jeszcze takiego wydarzenia nie było, więc jest to nowością. Z tego względu, że nasze okolice zamieszkuje wiele młodych ludzi oczekujemy na duże zainteresowanie. Taka wymiana między ludźmi to doskonała okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych ubrań, z których wyrosły nasze dzieci oraz zakupić dla nich odzież na nowy sezon. Ta akcja jest promocją ekologicznego stylu życia, oszczędności w domowym budżecie, a także wzmocnieniem więzów wśród lokalnej społeczności.

Jeśli ktoś  chce coś kupić lub sprzedać np. zabawki, książki, ubrania zapraszamy do Gorlic lub Biecza. Odbędzie się to 6 października w Domu Nauczyciela w Gorlicach w godzinach 10-12, jak również 13 października w OSP w Bieczu w godzinach 10-12. Aby zapewnić odpowiednią liczbę stołów do ekspozycji Waszych towarów, osoby, które chcą przynieść rzeczy do wymiany i sprzedaży proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego pod numerem telefonu 504 120 915. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy !

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy