Marcin Wąs - II tura wyborów Burmistrza Bobowej

Siatkówka MKS Podkarpacie Bobowa vs UKS Płomień Limanowa

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę – 13 października o godzinie 18.00 na hali sportowej w Bobowej rozegrany został mecz piłki siatkowej III Ligi Kobiet. Naprzeciw siebie stanęły MKS Podkarpacie Bobowa i UKS Płomień Limanowa.

Tym razem pechowy numer trzynaście zadziałał negatywnie na nasze siatkarki, które zakończyły spotkanie wynikiem 3:2. Początek meczu to wyrównana gra. W drugiej połowie pierwszego seta zespół z Limanowej wysunął się na prowadzenie, ostatecznie wygrywając seta.  Drugie starcie to również wygrana gości. Z kolei w trzecim secie zaobserwować można było wyraźną poprawę gry bobowskich zawodniczek, co zaowocowało wywalczonym sukcesem. Czwarty set również należał do naszych siatkarek, lecz seria licznych błędów w ostatnim tie-beaku przekreśliła zwycięstwo naszych siatkarek w tym spotkaniu.

Przypominamy, że to już drugie spotkanie naszych siatkarek w tym sezonie i niestety druga z kolei porażka. Mamy jednak nadzieję, że dziewczyny przełamią złą passę i w kolejnym meczu nie oddadzą zwycięstwa przeciwnemu zespołowi.