Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

ZSZ Bobowa na zawodach pingpongowych

Autor: Damian Nowak
We wtorek na hali Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach zostały  rozegrane powiatowe eliminacje do IV Małopolskiego Turnieju w Tenisie Stołowym. Udział w nim wzięli również uczniowie ZSZ Bobowa.

Zawody tenisa stołowego zorganizowane były przez Dariusza Bobolę. W  tym roku w rozgrywkach brało udział 11 szkół, a każda z nich mogła wystawić 6 swoich reprezentantów (3 dziewczyny i 3 chłopców). Ostatecznie jednak w turnieju udział wzięło 28 dziewcząt oraz 32 chłopców. Mecze były rozgrywane w systemie do 2 wygranych setów, natomiast cały turniej w systemie do 2 porażek.

Uczniowie ZSZ pod opieką Janiny Maliniak zaprezentowali się dobrze w turnieju na tle innych szkół. Po 4 godzinach wyczerpujących meczy, finalnie zakończyli z 6 miejscem Karoliny Niemasik. Reszcie z sześcioosobowej drużyny niestety nie udało się zajść tak wysoko.

“Zawody przebiegły w miarę sprawnie, myślałem że potrwają one dłużej, bo w tym roku turniej wyjątkowo zaczął się o godzinie 12.00 ze względu na obowiązki szkolne oraz próbne matury pisane w kilku ze szkół.” – podsumował turniej sędzia główny Konstanty Mrozek.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy