Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

A Ty wiesz już jak spędzisz Sylwestra?

Autor: Łukasz Augustyn
Rozpoczął się grudzień, wielu z nas już dziś zastanawia się jak spędzić tę jedyną w roku, magiczną noc - Sylwestra. Wychodząc państwu naprzeciw, mamy pewną propozycję!

31 grudnia to dzień, który każdy z nas chce spędzić w miłym towarzystwie, z szampanem i dobrą muzyką w tle. Co roku stajemy jednak przed decyzją jak i gdzie spędzić Sylwestra, aby się dobrze bawić. Wiele osób wybierze zapewne świętowanie w domowym zaciszu z rodziną lub znajomymi, inni udadzą się na bale lub imprezy masowe.  Również znajdą się także tacy, którzy niezdecydowani do ostatniej chwili, zwyczajnie pójdą spać.

Przed nami już niecały miesiąc, więc jeśli planujemy jakieś wyjście, lepiej zdecydować wcześniej. Do wszystkich zainteresowanych spędzeniem Sylwestra we wspaniałym towarzystwie i przy dobrej muzyce zaprasza Zajazd Ostoja, który również i w tym roku kontynuuje tradycję  Balu Sylwestrowego,  zapewniając zabawę jak zawsze na wysokim poziomie.

W tę niezapomniana noc za zabawę i oprawę muzyczną odpowiadać będzie zespół Całuśni, który będzie bawił gości do białego rana. Koszt udziału w balu wynosi 190 zł od osoby. Rezerwacje stolików należy zgłaszać pod numerem tel. 602 440 123, 18 35 14 169 lub osobiście w Zajeździe Ostoja.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy