Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bądź the „Best” – nie pij!

Autor: Anna Janus
W środę na sali widowiskowej „Koronka” wystawiona została sztuka przez grupę artystyczną "Best". Tematyka dotyczyła wpływu alkoholu na organizm człowieka oraz skutków jego nadużywania.

Dwoje artystów w prosty sposób próbowało przekazać uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących jak człowiek zachowuje się pod wpływem napojów wyskokowych. Nie zawsze bowiem jesteśmy świadomi popełnianych wtedy czynów, a często, w momencie kiedy uświadamiamy sobie, że źle zrobiliśmy jest już za późno, aby to naprawić. Aktorzy w ten sposób starali się dotarzeć do młodych ludzi i wzbudzić ich wyobraźnię.

Bobowa24: Dlaczego tak poważny spektakl?

Aktorka: Spektakl stworzyliśmy , gdyż problem nadużywania alkoholu wydaje się być dość palący. Alkoholizm, jak i również samo nadużywanie napojów wysokoprocentowch to problem, z którego bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy, niszcząc życie nie tylko własne, ale i innych.

B24: Rozumiem, że publika nie zawiodła jak zawsze…?

A: Widownia była najlepsza. Mówię to całkiem szczerze, nie po to, by się przypodobać. Wasza widownia jest naprawdę rewelacyjna. Po występie w tamtym roku zrobiliśmy sobie ranking i uznaliśmy że Bobowa jest dla nas na pierwszym miejscu. Występowaliśmy przed Wami wtedy po raz pierwszy i naprawdę nie spodziewaliśmy się aż tak ciepłego przyjęcia.

B24: Czy przyjadą państwo do nas również za rok?

A: Jeżeli tylko będzie możliwość to bardzo chętnie. Dla takiej publiki naprawdę warto pracować, bo to Wy dajecie nam motywację do działania i pokazujecie, że to co robimy nie pozostaje bez echa.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy