Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zagłosujmy na bobowski rynek, pokażmy na co nas stać!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kilka dni temu, a dokładniej 27 listopada wystartował plebiscyt na najpiękniejszy rynek w Małopolsce. W wyborach bierze udział także rynek w Bobowej.

Głosowanie zorganizowało naszemiasto.pl którego wydawcą jest Polskapresse Sp z o.o.

Rozpoczynamy drugą edycją popularnego plebiscytu na najpiękniejszy rynek Małopolski – mówią organizatorzy. Tradycyjnie dla naszych konkursów z jednego adresu IP można oddać codziennie po 5 głosów na każdy z obiektów. Głosujemy do 27 grudnia do północy. Zapraszamy do udziału w zabawie!

Kiedy dowiedzieliśmy się o konkursie, a było to gdzieś pod koniec listopada, Bobowa miała raptem kilkadziesiąt głosów. Na dzień dzisiejszy jest ich prawie sześćset! Specjalnie na potrzeby głosowania zostało stworzone wydarzenie na facebooku- GŁOSUJ NA BOBOWĄ które dodatkowo ma wpłynąć na rozpropagowanie plebiscytu. W plebiscycie nie ma nagród dlatego liczy się dobra zabawa i satysfakcja z wysokiej lokaty naszej Bobowej!

Aby oddać poprawnie wystarczy wejść TUTAJ, a następnie kliknąć przycisk Głosuj + nad dużym zdjęciem. Codziennie można oddać aż 5 głosów, nie zmarnuj żadnego !

O głosowaniu będzie przypominał banner znajdujący się na samym dole portalu.

fot. Damian Nowak (archiwum)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy