Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

,,Babciu, Dziadku Kochamy Was’’- Dzień Babci i Dziadka w Wilczyskach

Autor: Łukasz Augustyn

,,Babciu, Dziadku Kochamy Was’’- to słowa wypowiadane co rok przez każdą wnuczkę i wnuczka do swoich cudownych Babć i Dziadków.

Tydzień temu, 11 stycznia br. w Domu Kultury w Wilczyskach odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z „ Zerówki” i Przedszkola Samorządowego w Wilczyskach wraz z dziadkami, z okazji ich święta.

Głównymi bohaterami całej uroczystości byli oczywiście dziadkowie, do których kierowane były wiersze, piosenki, prace plastyczne i upominki. Do życzeń przyłączyli się również lokalni samorządowcy przybyli na tę uroczystość m.in. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pan mgr Wiesław Tarasek oraz Burmistrz Miasta i Gminy Bobowa pan mgr inż. Wacław Ligęza. Obecni byli również inni, jakże zacni zaproszeni goście.

Cała uroczystość przygotowana była pod czujnym okiem pań nauczycielek z przedszkola p. Laskowskiej Elżbiety i Kowalskiej Pauliny oraz wychowawczyni ,,zerówki˝ p. Zięby Grażyny. Na zakończenie dyrektor Szkoły Podstawowej i nauczyciele podarowali dyplomy dla „Najwspanialszego Dziadka” i Najwspanialszej Babci” z podziękowaniem za pracę jaką wkładają w opiekę i wychowanie wnuków, poprzez częste odwiedzanie przedszkola, przyprowadzanie i odbieranie swoich pociech i za to, że z życzliwością odnoszą się do pracy wychowawczej.
Osobami wyróżnionymi zostali:

1. Pani Przybyło Danuta
2. Pani Dyl Janina
3. Pani Przybyłowicz Krystyna
4. Pani Chmura Balbina
5. Pani Chramęga Maria
6. Pani Janowiec Anna
7. Pan Janowiec Marian
8. Pan Kantor Jerzy
9. Pan Rak Zygmunt

,, Słońce na niebo wylało tęczę,
Dziadziowi, Babci serce dziś wręczę.
By im świeciło barwami słońca,
szczęściem, miłością, zdrowiem bez końca ˝

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy