Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dali czadu!

Autor: Damian Nowak
Za nami wczorajszy koncert bobowskiej grupy hip-hopowej Hebda AK Skład.  Tym razem młodzi raperzy zawładnęli sceną w bobowskiej "Koronce", przy której wspaniale bawiła się ponad setka ich fanów.

Nie cały tydzień po koncercie w Łużnej wykonawcy Hebda AK Skłąd zagościli na kolejnym, tym razem w Bobowej. Supportem występu były kawałki wykonane przez Damianoo W&R. Salę “Koronki” wypełnili wielbiciele hip-hopu oraz rapu nie tylko z Bobowej ale również z okolicznych miejscowości. Pośród widzów pod sceną panował pełen odlot dzięki czemu chyba wszyscy wyszli zadowoleni z koncertu.

– Bardzo się cieszę z tego występu. Są młodzi, pełni energii, zapału, pasji. Życzę im wielu sukcesów w dalszej karierze  – komentuje koncert młodych bobowskich artystów, Jadwiga Bryndal, dyrektor CKiP Gminy Bobowa. Takie koncert są nam bardzo potrzebne. Musimy promować nasze lokalne środowisko. Zachęcam również inne grupy prezentujące różne style muzyczne do wystąpienia na naszej scenie.

“Fani jak również my sami daliśmy z siebie 100%, było zdecydowanie lepiej niż w Łużnej, wszyscy bawili się wyśmienicie – podsumowali swój występ członkowie zespołu Hebda AK Skład. Mamy nadzieję, że nadal będziemy współpracować z nową dyrektor Centrum Kultury i Promocji i na tym koncercie nie zakończymy. To właśnie w Bobowej mamy najwięcej przyjaciół, dużo osób nas zna i wspiera co doskonale było widać dziś pod sceną.”

Fot. Mateusz Książkiewicz / Jakub Oślizło

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy