Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Gminzajaliści z Bobowej znowu górą!

Autor: Julia Ziomek
W czwartek na hali przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyła się kolejna część Gimnazjady Powiatowej w piłce siatkowej, tym razem drużyn męskich. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z terenu całego powiatu gorlickiego. 

Przybyłe na gimnazjadę szkoły podzielono na dwie grupy. W jednej z nich były gimnazja z: Bobowej, Łużnej oraz Ropy, w drugiej natomiast w drugiej gimnazja z Moszczenicy, Szymbarku, Gorlic oraz Biecza. Po zaciętej grze ze swoich grup wyszła drużyna z Bobowej oraz Moszczenicy. Mecz o pierwsze miejsce był bardzo zacięty, jednak to reprezentanci z Bobowej pokazali, że są silniejsi wygrywając w pierwszym secie 25-16 a w drugim 25 -17. (każdy z meczy był rozgrywane do dwóch setów – dop. redakcyjne)

Miejsca na podium przedstawiały się następująco:
1. miejsce – Gimnazjum w Bobowej
2. miejsce – Gimnazjum w Moszczenicy
3. miejsce – Gimnazjum w Szymbarku

Na zakończenie turnieju sędziowie wręczyli medale zawodnikom znajdującym się na podium. Podopiecznym Pawła Popardowskiego życzymy dalszych sukcesów na wyższych szczeblach tego turnieju.

– W grupie w której graliśmy poziom nie był za wysoki, można by wręcz rzec że średni – mówi Jakub Oślizło jeden z zawodników bobowskiej drużyny. Jednak nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika stąd graliśmy na pełnych obrotach. W drugiej grupie poziom był wyższy ponieważ grały tam zespoły z Gorlic, Moszczenicy i Szymbarku, uznawane za mocne składy.

Skład Gimnazjum z Bobowej:
1. Paczuła Dawid [k]
2. Gryzło Przemysław
3. Oślizło Jakub
4. Molendowicz Jakub
5. Babicz Mateusz
6. Mucha Krzysztof
7. Janik Konrad
8. Janota Artur
9. Walicki Konrad
10. Święs Szymon
11. Abram Rafał
12. Zięba Mateusz

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy