Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Drogie Kobiety, dziś Wasze święto!

Autor: Sabina Janus
Kobieta – odwieczna zagadka mężczyzn i zarazem temat rzeka. Można pisać o nich wiersze, układać piosenki, ale i tak nie sposób określić ilości kobiecych charakterów, kolorów włosów czy uśmiechów.

Każda z nich jest inna, wyjątkowa i każda posiada własny urok i czar, którym kusi i przyciąga do siebie mężczyzn. To właśnie dzisiaj – 8 marca, już od ponad stu lat obchodzony jest Dzień Kobiet.

Czasy kiedy kobieta była popularnie zwaną „kurą domową” już dawno odeszły w zapomnienie. Dziś mamy nowy typ kobiety – niezależnej, zaradnej i coraz częściej stawiającej na samorealizację oraz budowanie własnej ścieżki do kariery. Współczesne kobiety w niczym nie ustępują mężczyznom – na co dzień spotykamy instruktorki nauki jazdy czy kobiety prowadzące tramwaj. Frekwencja rośnie także jeśli chodzi o politykę i armię – kobiety pokazują, że są bardzo dobrymi strategami z ogromną siłą i potencjałem, umiejętnie łącząc to z pracą w domu i wychowaniem dzieci. Brawo drogie panie!

Nie zapominajmy jednak, że zarówno kobieta obejmująca stanowisko nauczycielki jak i ta pracująca w sektorze budowlanym pozostaje niezmiennie przedstawicielką płci pięknej i bez względu na zawód czy wykształcenie każda zasługuje na adorację i to nie tylko w dniu ich święta. Więc panowie nie ma na co czekać…A my życzymy wszystkim paniom – tym starszym i młodszym, brunetkom, blondynkom i rudym wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, miłości i wytrwałości każdego dnia!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy