Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kameralny klimat “Galicji” w sercu Bobowej!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kilkanaście dni temu została otwarta restauracja-pub Galicja mieszcząca się przy bobowskim rynku, a dokładniej w budynku apteki na rogu ulicy Węgierskiej oraz ks. Jana Czuby. To świetne miejsce na ciekawe spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół czy też zjedzenie domowego obiadu.


Lokal czynny jest codziennie w godzinach od 10 do 22 jednak właściciele dodają iż jeśli jest potrzeba to do ostatniego klienta.  To właśnie dzięki częstej obecności właścicieli którzy z uśmiechem witają gości i pomagają w znalezieniu wolnego stolika poczujemy się tutaj nie tylko wyjątkowo ale również miło spędzimy czas.

W restauracji można smacznie zjeść obiad, wypróbować pyszną pizzę czy skonsumować rewelacyjny kebab. Wszelkie zamówienia realizowane są także w formie na wynos.

–  Dania przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów według domowej receptury – mówi Robert Wiejaczka, właściciel pubu GALICJA w Bobowej. Wszelkie zamówienia realizujemy w formie na wynos, a w przyszłości planujemy również uruchomić usługę dowozu. Do naszego pubu zapraszamy wszystkich którzy mają chwilę czasu aby mogli spędzić w miłej i ciepłej, prawie rodzinnej atmosferze. W lokalu posiadamy duży telewizor LCD na którym można oglądać wszelkie rozgrywki sportowe i nie tylko a także strefę WiFi.

Ciepłe wnętrze lokalu zdobią koronki a na jednej ze ścian tuż po wejściu można podziwiać reprinty starych zdjęć przedstawiających dawną Bobową. Dobra lokalizacja na pewno zachęca do odwiedzin restauracji, a turyści odwiedzający rynek będą mogli wypić kawę czy zjeść domowe ciastko nie tylko w sezonie letnim.

Pub GALICJA w Bobowej przy ulicy Węgierskiej 1 zaprasza! Aby zarezerwować stolik lub zamówić danie na wynos wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 18 353 00 53.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy