Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

AK Skład zagrał support Kamila Bednarka dla kilku tysięcy osób

Autor: Julia Ziomek
Długi weekend majowy sprzyjał różnym atrakcjom w regionie. Jedną z nich występ hip-hopowego zespołu z Bobowej jako support gwiazdy wieczoru Święta Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej - Kamila Bednarka.

Zorganizowane w ubiegłą niedzielę Święto Kwitnących Sadów w Łososinie Dolnej odbyło się na terenie lotniska Aeroklubu Podhalańskiego. Koncert AK Skład zaplanowano na godzinę 19.30 i specjalnie na tą okazje wyruszył z naszego miasta autobus z fanami. Co prawda młodzi bobowianie stanowili tylko nie wielki procent ogólnie zebranej w Łososinie publiki ale mimo to zarazili pozostałych swoimi emocjami. Dla hip-hopowców był to pierwszy tak poważny występ, zwłaszcza jako zapowiedź Kamila Bednarka solisty rozpoznawalnego w całej Polsce dzięki trzeciej edycji Mam Talent oraz programowi Bitwa na Głosy.

Było rewelacyjnie, wszyscy się bawili – mówią jednogłośnie członkowie AK Skład. W poprzednich latach widziałem jak ludzie stali a dzisiaj było inaczej, było czuć moc i energię, który wypływała z publiczności. To był nasz pierwszy tak duży koncert. Kiedy wychodziłem na scenę stresowałem się nieźle, ale kiedy zobaczyłem ile osób nas wspiera wszystko minęło. Po dzisiejszym występie mam pewność, że nasza działalność muzyczna będzie się jeszcze bardziej rozwijać. Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom z Bobowej którzy przybyli na nasz koncert.

Oprócz AK Skład oraz Kamila Bednarka, publiczność obejrzała skecze kabaretu RAK, popisy akrobatyczne lotników a także pokaz sztucznych ogni. Więcej zdjęć z koncertu znajdziecie wieczorem w nowym wydaniu dużego kadru.

fot. Julka Ziomek, Jakub Forczek, Mateusz Książkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy