Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

By dotrzeć do wszystkich!

Autor: Łukasz Augustyn
Ostatnimi czasy największy portal społeczny Facebook wprowadzał kilka zmian. Wiele z nich przemawia na korzyść użytkowników, ale jest kilka, które dość mocno ograniczyły inne potrzebne opcje.

W związku ze zmianami jakie przeprowadził Facebook, prosimy Państwa, abyście sprawdzili czy po wejściu na nasz fanpage link tutaj, macie zaznaczoną opcję “pokaż w aktualnościach” w rozwinięciu przycisku “Lubię to”. Jeśli nie macie zaznaczonej tej opcji nasze posty i zdjęcia przestaną wyświetlać się Wam na stronie głównej (w tzw. aktualnościach). Głównym winowajcą zmian w opcjach jest niedawno wprowadzona płatna możliwość reklamowania i promowania stron a także postów. Wiąże się to jednak z niemałą opłatą, dlatego liczymy na Państwa gest a w zamian oferujemy bieżące informacje.

To właśnie dzięki użytkownikom Facebook-a nasza oglądalność z miesiąca na miesiąca rośnie. Cenimy każdego czytelnika i chcemy, aby każda informacja jaka tylko pojawi się na łamach naszego portalu dotarła do każdego.

Bardzo prosimy, aby przekazać te informacje znajomym, którzy odwiedzają Bobowa24.pl i chcą wiedzieć więcej! DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Bez tytułu

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy