Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Trzy święta w jednym

Autor: Łukasz Augustyn
Uczniowie klas „zerowych” z Zespołu Szkół nr. 1 w Bobowej wraz ze swymi matkami i ojcami obchodzili w sobotni poranek wspólne święto, które było połączeniem Dnia Matki, Dziecka i Ojca.

Z tej okazji nauczycielki wraz z dziećmi przygotowały rozbudowaną i bardzo dobrze wykonaną część artystyczną. Każda grupa dzieci z klas „0” opracowała własny fragment programu. Podczas występów można było posłuchać wierszyków i zobaczyć scenki z bajek „ Jaś i Małgosia” czy „ Na straganie”. Dzieci, pomimo towarzyszącej takim uroczystościom tremy, poradziły sobie doskonale i zaprezentowały się świetnie. Uroczystość trwała ponad godzinę i trzydzieści minut. Nad całym przedsięwzięciem pieczę sprawowały wychowawczynie w składzie: Justyna Urbanek, Patrycja Kruczek, Dorota Gorgosz, Barbara Potoczek oraz Maria Ziomek.

Ponadto dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. „W ubiegłym rok uhonorowaliśmy Babcie i Dziadków a w tym roku chcieliśmy uhonorować rodziców, bo mama i tata to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka” – komentuje wespół organizatorka Maria Ziomek

Po części artystycznej wszyscy udali się na wspólny poczęstunek.

„Dzieci były cudowne! Taki wkład pracy i dzieci i pań nauczycielek na pewno dużo kosztował. Dzieci starały się jak mogłyby, wszystko wyglądało jak najlepiej. Podziękowania również należą się dla mam, które aktywnie włączyły się w przygotowanie tej uroczystości. W tym dniu byłam chyba najszczęśliwszą mamą na świecie” – podkreśliła jedna z mam.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy