Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Urodzinowe granie AK Skład w Bobowej

Autor: Jakub Oślizło
Już po raz kolejny młoda grupa bobowskich raperów zaskoczyła publiczność przybyłą do sali widowiskowej "Koronka". Wczoraj bowiem odbył się koncert grupy AK Skład, którego jednym z powodów zorganizowania były zbliżające się osiemnaste urodziny głównego członka zespołu - Marcina Hebdy.

Ilość osób przybyłych na prawie dwugodzinny koncert “Niezwykle zwykły” nie była duża, lecz jak mówi jedna z ich piosenek ” Nie jest nas tu stu, jest tylko elita”.

“Było genialnie! To był jeden z naszych najlepszych koncertów. Dzisiejsza impreza była dowodem na to iż nie stawiamy na ilość, lecz na jakość osób, które przychodzą na nasze koncerty – mówi Hebda. Chcemy żeby były to osoby, które chcą nas na prawdę posłuchać, które bawią się, żyją tą muzyką, a nie przychodzą tylko po to by nas posłuchać a następnie krytykować.”

Młoda grupa raperów pragnie dalej rozwijać swoja pasje do Hip Hopu, przez nagranie płyty pod tytułem “AK Projekt”. Jak zapewnia nas Marcin ukaże się ona w dniu jego urodzin a więc już za trzy dni – 26 czerwca b.r. Solową płytę będzie nagrywał także członek AK Skład-u Tomasz Babicz.

Osoby, które chcą posiadać w swojej kolekcji płytę Hebdy Proszone są o kontakt drogą mailową z Marcinem Hebdą, gdyż nakład płyt będzie ograniczony. Nam pozostaje tylko życzyć młodemu raperowi kolejnych osiągnięć muzycznych, a także występów na dużych scenach w całej Polsce.

Współorganizatorem koncertu było Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy