Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Drogeria znanej sieciówki w Bobowej

Autor: Mateusz Książkiewicz
Od jakiegoś czasu można zauważyć zmiany w centrum Bobowej - przybywa miejsc, których nikt się nie powstydzi. Idąc od rynku ulicą Węgierską możemy natrafić na szyld Sekretu Urody, który z każdym dniem staje się drogerią z prawdziwego zdarzenia.

Do niedawna w tym samym miejscu był znany sklep HIT, obecnie dzięki decyzjom właściciela możemy wejść do rozwijającego się sklepu z kosmetykami. Już teraz można w niej znaleźć spory asortyment znanych i renomowanych marek.  Gdy zapoznamy się z cenami kosmetyków tej sieci łatwo stwierdzić, że są one najniższe w Bobowej a nawet dalszych okolicach.

O to co zyskają na tym bobowianie a zwłaszcza Panie zapytaliśmy właściciela Pawła Kruczka:
– Rozpoczynając współpracę z siecią drogerii Sekret Urody chodziło głównie o rozszerzenie asortymentu naszego sklepu przy uzyskaniu jak najniższych cen. Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać z ofert specjalnych dostępnych w naszych comiesięcznych gazetkach. Na półkach można znaleźć produkty takich marek, które są cenione nie tylko w Polsce ale również na świecie. Jest to ważne by mieszkańcy nawet małego miasteczka mieli taki sam dostęp do znanych kosmetyków jak osoby zamieszkujące wielkie metropolie. Wybór brandu Sekret Urody nie był przypadkowy bowiem jest to ciągle rozwijająca się sieć dająca maksymalne korzyści dla klientów.  W przyszłości czekają nas jeszcze zmiany wnętrza, aby nasza drogeria w Bobowej była jeszcze atrakcyjniejsza.

Warto wspomnieć, że robiąc większe zakupy w Sekrecie Urody do większych zakupów można otrzymać gratisy w postaci próbek, tym bardziej więc zapraszamy.

Polub fanpage drogerii by wiedzieć więcej – kliknij TUTAJ
Najnowszą gazetkę promocyjną tej sieci znajdziecie tutaj: http://www.sekreturody.com/

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy