Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wystawa „Koleją rzeczy”

Autor: Damian Nowak
muzemkg

Dyrektor Muzeum - Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach oraz Artystka serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy

"Koleją rzeczy" EMILIA GĄSIENICA-SETLAK / malarstwo, grafika

wernisaż dnia 19 lipca 2013 roku (piątek), godz. 18.00 sala kameralna im. prof. Włodzimierza Kunza "Dworu Karwacjanów" - Gorlice, ul. Wróblewskiego 10 A

Emilia Gąsienica-Setlak (ur. 1986 r. w Zakopanem) Absolwentka zakopiańskiego ZSP im. Antoniego Kenara (2005 r.). Studiowała w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z aneksem graficznym w pracowni drzeworytu prof. Bogdana Migi otrzymała w 2011 roku. Mieszka w podkrakowskim Kryspinowie. Pracuje jako pedagog z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się malarstwem oraz grafiką warsztatową. Centralnym punktem jej zainteresowań artystycznych jest kolor i jego relacje z otoczeniem. Jedna z jej prac ilustruje okładkę zbioru opowiadań Swetosława Minkowa „Siła nieczysta”. Autorka dziewięciu wystaw indywidualnych oraz uczestniczka kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.

muzemkg

Dyrektor Muzeum – Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach
oraz Artystka
serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy

„Koleją rzeczy” EMILIA GĄSIENICA-SETLAK / malarstwo, grafika

wernisaż dnia 19 lipca 2013 roku (piątek), godz. 18.00
sala kameralna im. prof. Włodzimierza Kunza
„Dworu Karwacjanów” – Gorlice, ul. Wróblewskiego 10 A

Emilia Gąsienica-Setlak (ur. 1986 r. w Zakopanem)
Absolwentka zakopiańskiego ZSP im. Antoniego Kenara (2005 r.). Studiowała w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom z aneksem graficznym w pracowni drzeworytu prof. Bogdana Migi otrzymała w 2011 roku. Mieszka w podkrakowskim Kryspinowie. Pracuje jako pedagog z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się malarstwem oraz grafiką warsztatową. Centralnym punktem jej zainteresowań artystycznych jest kolor i jego relacje z otoczeniem. Jedna z jej prac ilustruje okładkę zbioru opowiadań Swetosława Minkowa „Siła nieczysta”. Autorka dziewięciu wystaw indywidualnych oraz uczestniczka kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy