Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kolizja na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Długoszowskich w Bobowej

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj o godzinie 18:50 w Bobowej nieopodal sklepu Centrum doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kierowca Opla Corsy wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym VW Pasacie. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

O sporym szczęściu może mówić kierowca czarnego Opla Corsy, który wyjeżdżając z ulicy Długoszowskich od strony Brzanej nie zachował należytej ostrożności, przez co wjechał wprost pod maskę jadącego od rynku (ulicą Węgierską) czerwonego Volkswagena Passata. Dzięki refleksowi kierowcy VW który odbił w swoją lewą stronę, na pusty pas jezdni, siła uderzenia była mniejsza i nikt nie odniósł ran. Oba pojazdy wylądowały na drugiej stronie jezdni.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z posterunku w Bobowej, którzy za pomocą urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu stwierdzili, że obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem oraz punktami karanymi. Samochody zostały zabezpieczone przez swoich właścicieli a rozbite elementy zostały uprzątnięte przez strażaków OSP Bobowa.

Informacja o zdarzeniu pochodziła od jednego z naszych czytelników, dziękujemy. Zachęcamy do zgłoszeń mailowych jak również telefonicznych.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy