Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Teatrzyk dla najmłodszych i nie tylko, czyli ferie w Bobowej

Autor: Paulina Wilczyńska
Wczoraj (tj. 7 lutego br.) w sali widowiskowej "Koronka" znajdującej się przy bobowskim rynku z racji odbywających się tam na czas ferii zajęć, zorganizowano przedstawienie pt."Przygody Janka i złej czarownicy" wystawione przez Teatr Lalkowy "Pinokio".

Bardzo mi się podobała atmosfera stworzona przez zebrane tutaj dzieci – mówi jeden z artystów Teatrzyku Lalkowego “Pinokio”. Siedziały skupione na bajeczce przez co były wspaniałą publicznością. Pomimo że nasza grupa teatralna była w Bobowej pierwszy raz zostaliśmy bardzo mile przyjęci. Mam nadzieje, że się podobało i udało nam się rozweselić małe pociechy.

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa na czas ferii zorganizowało dwutygodniowe zajęcia w godzinach od 10 do 13. Przygotowane na ten czas atrakcje przyciągają codziennie około 60 dzieci, co świadczy o zapotrzebowaniu na tego rodzaju formę spędzania wolnego czasu. W tym roku przewidziano bowiem: zabawy i gry integracyjne, zajęcia plastyczne, zajęcia taneczne, konkursy.

– Wczoraj zorganizowaliśmy dla dzieci zajęcia kulinarne, gdzie piekliśmy ciasteczka – mówi Joanna Malec pracownik CKiP Gminy Bobowa. Dzisiaj było przedstawienie które obejrzały dzieci, natomiast w przyszłym tygodniu wybieramy się do kina w Nowym Sączu na film “Kraina Lodu”. Zajęcia będą trwały jeszcze przez cały najbliższy tydzień.

fot. Jakub Oślizło

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy