Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Znamy MISS POGÓRZA. Bobowa w Wielkim Finale, Joanna Przybylska najpiękniejszą!

Autor: Łukasz Augustyn
Za nami pierwsze Regionalne Wybory Miss Pogórza – Gorlice 2014”. Do konkursu przystąpiło 14 pięknych kobiet z terenu powiatu gorlickiego oraz sąsiednich. MISS POGÓRZA 2014 została Joanna Przybylska z Szymbarku. Do finałowej piątki dostała się natomiast Karolina Pajor uczennica ZSZ w Bobowej, mieszkanka Grybowa (powiat nowosądecki).

„To był bardzo trudny wybór…” to zdanie przewijało się bardzo często podczas wyłonienia Miss Pogórza i nie ma się czemu dziwić gdyż od takich piękności nie jednemu mężczyźnie zakręciło się w głowie od samego patrzenia. Na finał konkursu do kina-teatru Wiarus w Gorlicach przybyła wręcz ogromna ilość osób. Imprezę poprowadził Jerzy Guzik i Maciej Wodziński, którzy świetnie wczuli się w te role i do ostatnich chwil trzymali publiczność w niepewności i napięciu.

Decydującymi osobami czyli zacnym jury byli: Marzena Gajda, Monika Wacek, Joanna Durlak, Grażyna Pabis,– Mazur, Wioletta Bogdan, Marek Podraza, Henryk Rąpała, Bartłomiej Belniak, Piotr Sekuła.

W finale kandydatki musiały zmierzyć się z trzema zadaniami, po których odpadała czwórka a potem piątka dziewczyn. W pierwszym etapie kandydatki zaprezentowały się w kreacji dowolnej, w której najlepiej się czują. Drugi etap to zaprezentowanie się w strojach sportowych, wykonanie kilku obrotów hula-hop i skoków na skakance. Natomiast w trzecim etapie, w kreacjach strojów wieczorowych kandydatki na miss musiały pokazać swoje umiejętności taneczne z partnerem, wieloletnim tancerzem. Po każdym z etapów jury decydowało, które z dziewczyn zostają dalej a które odpadają.

Warto dodać, że ponad jedną trzecią kandydatek konkursu stanowiły dziewczyny związane z Bobową, a dokładnie z Zespołem Szkół Zawodowych w Bobowej. Dlatego wśród gości nie mogło zabraknąć mieszkańców Bobowej jak i dyrektor ZSZ Barbary Wołkowicz wraz ze współpracownicą Małgorzatą Obrzut.

Bobowskie dziewczyny wypadły bardzo dobrze i cieszy sam fakt, że udało im się dostać do finału. Po pierwszym etapie odpadły dwie nasze kandydatki Sabina Job z nr.12 i Magdalena Janota nr.11. Po drugim zadaniu natomiast Anna Salamon nr. 13 i Paulina Kalamaszek nr. 14. Tylko Karolinie Pajor udało się dotrzeć do ścisłego Wielkiego Finału wraz z Joanną Przybylską nr. 2, Pauliną Mucha nr. 4, Renatą Ziółkowską nr. 7 oraz Klaudią Uram nr.10.

Ostateczne wyniki obrad jury, publiczności oraz internautów przedstawiały się następująco:

Miss Internetu – Anna Ludwin
Miss Publiczności – Joanna Przybylska
V-ice Miss – Renata Ziółkowska
Miss Pogórza – Joanna Przybylska, która otrzymała nagrodę główną w wysokości 1000zł

Podczas dzisiejszego finału żadna z kandydatek nie odeszła z pustymi rękami. Przewidziano drobne upominki oraz możliwość wystąpienia w pokazie mody. Natomiast zwyciężczynie otrzymały biżuterię, drobną nagrodę finansową oraz możliwość wzięcia udziału w wyborach miss województwa małopolskiego oraz powiatu nowosądeckiego.

W dzisiejszym konkursie udział wzięły kandydatki z numerami:
2) Joanna Przybylska
3) Anna Ludwin
4) Paulina Mucha
5) Karolina Pajor
6) Sandra Romanek
7) Renata Ziółkowska
8) Marzena Pabisińska
9) Izabella Tomaszewska
10) Klaudia Uram
11) Magdalena Janota
12) Sabina Job
13) Anna Salamon
14) Paulina Kalamaszek
15) Marlena Lenard

fot. Mateusz Książkiewicz

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy