Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Trzy gwiazdki również w Bobowej!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Hotel Ostoja to drugi hotel trzygwiazdkowy w powiecie gorlickim. Najbliższe obiekty tej kategorii są w Gorlicach, Nowym Sączu oraz Krynicy. Spełnienie wszelkich wymagań nie było łatwe, ale udało się!

Fakt, iż w naszym mieście posiadamy hotel o takim standardzie na pewno wpłynie na pozycję Bobowej nie tylko w powiecie ale również całym województwie. Trzygwiazdkowy obiekt został otworzony w nowym budynku Zajazdu Ostoja. Na przybyłych gości czeka kilkanaście 1,2,3 oraz 4 osobowych pokoi. W obiekcie znajduje się również trzy, w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, w których zmieści się od 40 do 150 uczestników. Hotel Ostoja jest zatem idealnym miejscem dla firm na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy pokazu. Do dyspozycji gości jest także parking oraz plac zabaw dla najmłodszych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Uzyskanie trzech gwiazdek przez hotel Ostoja wiązało się ze spełnieniem szeregu wymagań narzuconych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – mówi Marcin Szczepanek, właściciel firmy. Wśród nich jest recepcja, pokoje odpowiedniej wielkości oraz z odpowiednim wyposażeniem np. telewizor, telefon, bardzo szybki Internet bezprzewodowy w całym budynku. Starania o uzyskanie tytułu hotelu *** trwały bardzo długo, ale pomysł stworzenia tego typu obiektu hotelowego ujęty był już podczas projektowania i zagospodarowania budynku. W pierwszej fazie obiekt uzyskał kategorię hotelu **. Po dogłębnej analizie rynku zdecydowaliśmy, aby podnieść standard budynku do hotelu ***. Wymagało to bardzo dużego nakładu pracy jak również finansów, gdyż różnica w wyposażeniu obiektów obu kategorii jest dość znaczna. W związku z bardzo prężnym rozwojem miasta i gminy Bobowa, przyjeżdża do nas bardzo dużo gości za sprawą interesów  czy odbywających się coraz częściej  imprez kulturalno-rozrywkowych.

Miejsca noclegowe w Hotelu Ostoja można zarezerwować telefonicznie lub internetowo poprzez takie serwisy jak m.in. booking.com, hrs.com, hotele.pl.

Zakupiliśmy również własny system rezerwacji online, który został zaimplementowany na naszej stronie internetowej – dopowiada właściciel hotelu. – Bardzo wielu gości, zwłaszcza zagranicznych przyjeżdża do naszego hotelu znajdując nas poprzez tego typu serwisy rezerwacyjne – dodaje właściciel hotelu. Gościliśmy już osoby z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Argentyny, Izraela, Norwegi, Francji czy Rosji. Bardzo nas cieszy fakt, że klienci wysoko oceniają nasz obiekt na tych portach. Przykładowo na stronie booking.com goście wystawili nam średnią ocenę 8.6 na 10 możliwych co według rankingu booking.com daje Hotelowi Ostoja status: fantastyczny. 

Oprócz pokoi hotelowych, Ostoja oferuje również możliwość tańszego noclegu w pokojach gościnnych o równie ciekawym standardzie umiejscowionych w budynku restauracyjnym.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy