Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wystawa fotografii Bogusława Kuciakowskiego

Autor: Łukasz Augustyn
Miłośników ziemi gorlickiej zapraszamy na nostalgiczną wędrówkę po miejscach i wydarzeniach związanych z naszym miastem i powiatem. Wystawa fotografii Bogusława Kuciakowskiego, niestrudzonego dokumentalisty życia kulturalnego powiatu, pozwoli nam spojrzeć na minione lata z perspektywy czasu i zobaczyć, jak wiele i w jak wielu miejscach się działo. Na tę intrygującą podróż zapraszamy 24 kwietnia 2014r. o godz. 18.00do „Galerii Na Piętrach” (hol I piętra MBP w Gorlicach). Ponieważ wernisaż zakończy gorlickie obchody XIII edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, czeka nas uczta nie tylko duchowa, ale i cielesna. Uczestnicy spotkania będą mogli skosztować różanej herbaty oraz przekąsek z konfiturą z róży. fot. MBP w Gorlicach biblioteka

Miłośników ziemi gorlickiej zapraszamy na nostalgiczną wędrówkę po miejscach i wydarzeniach związanych z naszym miastem i powiatem. Wystawa fotografii Bogusława Kuciakowskiego, niestrudzonego dokumentalisty życia kulturalnego powiatu, pozwoli nam spojrzeć na minione lata z perspektywy czasu i zobaczyć, jak wiele i w jak wielu miejscach się działo. Na tę intrygującą podróż zapraszamy 24 kwietnia 2014r. o godz. 18.00do „Galerii Na Piętrach” (hol I piętra MBP w Gorlicach). Ponieważ wernisaż zakończy gorlickie obchody XIII edycji Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, czeka nas uczta nie tylko duchowa, ale i cielesna. Uczestnicy spotkania będą mogli skosztować różanej herbaty oraz przekąsek z konfiturą z róży.
fot. MBP w Gorlicach

biblioteka

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy