Jadwiga Wójtowicz kandydat do sejmiku województwa małopolskiego

KS Bobowa wygrywa po raz szesnasty w sezonie!

Autor: Damian Nowak
W dzisiejsze przedpołudnie piłkarze Klubu Sportowego Bobowa zmierzyli się z 10. drużyną A Klasy - LKS "Królovia" Królowa Górna. W spotkaniu sędziowanym przez Wojciecha Wasilewskiego zasłużenie wygrała nasz drużyna.

KS Bobowa od pierwszych minut jako zdecydowany faworyt spotkania dominowali na boisku nie dając gospodarzom większej okazji do ataku. Pomimo kontuzji lewego obrońcy Bobowej – Kamila Zielińskiego, którego z placu gry musiało zabrać pogotowie ratunkowe to bobowianie po pierwszej połowie wygrywali 2-0 po dwóch trafieniach Maksymiliana Obrzuta.

W drugiej części spotkania gospodarze powiększyli swój dorobek bramkowy do 4 trafień, po raz kolejny za sprawą Maksymiliana Obrzuta który skompletował hat-tricka oraz trenera bobowskiej drużyny, Krzysztofa Flądro. W międzyczasie goście zdołali 2 razy pokonać bobowską obronę nie zagroziło to jednak 16 tej wygranej KS Bobowa w sezonie.

LKS “Królovia” Królowa Górna 2 – 4 (0 – 2) KS Bobowa

1. Gucwa Mateusz
  2. Magiera Dariusz
  3. Wojna Mateusz
  4. Zieliński Kamil kontuzja (45′  zmiana  Zieliński Mateusz)
  5. Flądro Krzysztof Bramka w -. minucie
  6. Olszewski Krzysztof
  7. Magiera Tomasz
  8. Budzyn Piotr
  9. Magiera Marek
  10. Abram Daniel
  11. Maksymilian Obrzut Bramka w -. minucie Bramka w -. minucie Bramka w -. minucie