Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pracowity tydzień policjantów. Kolizja w Wilczyskach

Autor: Mateusz Książkiewicz
W kończącym się tygodniu gorliccy policjanci odnotowali kilka zdarzeń drogowych na terenie powiatu gorlickiego. Szczęśliwie nie doszło do wypadku, w którym ktoś odniósłby obrażenia ciała.

Pierwsze ze zdarzeń to kolizja nietrzeźwego kierowcy. Miało ono miejsce w środę  (11.06.2014 r.) około godziny 4.00 na ul. Bieckiej w Gorlicach. Mieszkaniec Biecza kierujący samochodem Renault stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy. Okazało się, że mężczyzna znajduje się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało, że w jego organizmie znajduje się 3,8 promila alkoholu. Kierowcy odebrano prawo jazdy, a on sam został zatrzymany i trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych. O dalszych jego losach decydował będzie prokurator i sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Kolejne zdarzenie miało miejsce tego samego dnia około godziny 22.00 w Łużnej. Kierujący samochodem Peugeot zderzył się z sarną, która wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd powodując jego uszkodzenie. Wskutek zdarzenia zwierzę padło.

Kolejne dwie kolizje miały miejsce wczoraj. Pierwsza z nich to zderzenie samochodu z motorowerem, a miało ono miejsce o godzinie 8.40 w Wilczyskach. Ustalenia policjantów wskazują, że kierowca VW T4 podczas cofania nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na stojący za nim motorower. Szczęśliwie nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym w kwocie 300 złotych.

Druga kolizja miała miejsce o godzinie 9.00 w Libuszy, gdzie kierowca Nissana nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył Renault. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca ukarany został mandatem karnym w kwocie 300 złotych.

źródło: KP Gorlice

fot. poglądowe

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy