Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Samobójstwo w Brzanie

Autor: Mateusz Książkiewicz
Czarna seria samobójstw w powiecie gorlickim trwa nadal. Po niedawnych doniesieniach o trzech skutecznych próbach samobójczych dochodzi nam kolejna tym razem w Brzanie.

Wczoraj ok. godz. 21:00 dyspozytor gorlickiej policji otrzymał zgłoszenie o możliwości popełnienia próby samobójczej przez mieszkańca Brzany, po przybyciu na miejsce  policjanci ujawnili w budynku gospodarczym zwłoki 33-letniego mieszkańca tejże miejscowości. Wcześniej była podejmowana akcja reanimacyjna jednak bez skutku.

„ Wczoraj o godz. 21:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o myślach samobójczych jednego z mieszkańców miejscowości Brzana. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci udali się na miejsce zgłoszenia, ale niestety nie zdążyli na czas, ujawnili w zabudowaniach gospodarczych, wiszące zwłoki  33 – latka, na miejscu podjęli jeszcze akcję reanimacyjną natomiast niestety była ona nieskuteczna . Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, którego lekarz stwierdził zgon. Wezwano także grupę dochodzeniowo-śledczą i prokuratora, pod nadzorem którego prowadzone były czynności. Wykluczony został udział osób trzecich i decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie.” – skomentował asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy