Idą jak burza czyli trzecie zwycięstwo LKS Bobowa

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotni wieczór (15 listopada) na hali sportowej w Bobowej odbyło się kolejne spotkanie w ramach III Ligi mężczyzn. Tym razem bobowski zespół LKS Bobowa podejmował zawodników z Wolanin Wola Dębińska.

To już trzecie spotkanie, podczas którego bobowski zespół jak na razie wychodzi zwycięsko. Po poprzednim wyjazdowym spotkaniu z Lisek Lisia Góra gdzie nasi siatkarze zwyciężyli 3: 0 przyszedł czas na spotkanie w roli gospodarza z Wolaninem Wola Dębińska. Już po pierwszym secie wiadomo było, że to spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych. Kilka błędów oraz bojowe nastawienie drużyny przeciwnej przełożyło się na stratę pierwszego seta (17: 25) dla Wolanina. Drugi, Trzeci i Czwarty set to wyraźna mobilizacja bobowskich siatkarzy, dobra gra w polu wraz z poprawnymi przyjęciami oraz zaostrzenie gry przełożyło się na zwycięstwo 3: 1 ( 25: 18, 25: 23, 25: 18) dla LKS Bobowa.

„ Myślę, że mecz był wyrównany ale zarazem ciekawy. Dwie dobre drużyny naprzeciw siebie, nie brakowało ciekawych akcji podczas gry. Oba zespoły bardzo dobrze grały w polu jak i obronie, myślę, że spotkanie podobało się kibicom, który nie zawiedli a było kilka widowiskowych akcji. My tym bardziej się cieszymy, że to już kolejne, trzecie zwycięstwo i przechyliliśmy szale na nasza stronę. Już dziś myślimy o kolejnym meczu.” – tak podsumował spotkanie trener LKS Paweł Popardowski