Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wyjątkowy sylwester, w wyjątkowej sprawie… (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Młodzież z Szalowej oraz ksiądz Piotr Barczyk, katecheta szalowskiej parafii zapraszają na sylwestra w Szalowej. Wstęp jak zawsze WOLNY, a datki zostaną przeznaczone na dalsze funkcjonowanie oraz remont Starej Plebani, która stała się Domem dla młodzieży.

Jak sięgnąć pamięcią kilka lat temu budynek starej plebani, był zamkniętym, niszczejącym obiektem. Można by się pokusić o stwierdzenie, że brak działań z nim związanych mógłby spowodować jego całkowitą likwidację. Gdy do parafii w Szalowej został skierowany ks. Piotr sytuacja znacznie się zmieniła. Dzięki jego inicjatywie oraz zgodzie ówczesnego proboszcza postanowiono by Stara Plebania stała się miejscem spotkań młodzieży. Katecheta wraz z młodzieżą pierwsze remonty wykonywał własnymi rękoma. Pomalowano ściany, zorganizowano wyposażenie, powstała siłownia, sala z bilardem. Aby pozyskać środki zorganizowano festyn parafialny, sylwestra oraz inne wydarzenia, z których datki były przeznaczone na prace przy budynku.

W tym roku już po raz kolejny odbędzie się Sylwester z wieloma atrakcjami. Szczegóły na plakacie oraz filmie. Zapisów można dokonać pod numerem telefonu: 600269416

 

10877628_812333198813561_1222534073_n

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy