Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowscy siatkarze przegrali z UMKS Kęczanin Kęty

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotnie popołudnie na hali sportowej w Bobowej rozegrana została dziesiąta kolejka w ramach III ligi piłki siatkowej mężczyzn. Tym razem LKS Bobowa podejmował UMKS Kęczanin II Kęty.

To już przedostatnie spotkanie w tej rundzie, niestety sam mecz nie należał do udanych. Po wygranym przez gospodarzy secie zaczęły pojawiać się błędy w ich grze, które zmieniły całkowicie wynik dalszych rozgrywek. Gra momentami była wyrównana, ale błędy w bloku zadecydowały o zwycięstwie gości. Utrata zwycięstwa kosztowała bobowską drużynę spadek z drugiego na trzecie miejsce w tabeli generalnej. LKS Bobowa pozostało ostatnie spotkanie w najbliższą sobotę z MKS Andrychów II i to od niego będzie zależeć możliwość awansu do finałowej czwórki.

„Myślę, że mecz był ciekawym widowiskiem, stał na niezłym poziomie. Pierwszego seta zagraliśmy pewnie, w drugim secie końcówkę niestety przegraliśmy minimalnie do 23 i to chyba zadecydowało, że „ wyszło powietrze” z zawodników. Walczyliśmy jeszcze w następnych częściach ale Kęczanin był lepszym zespołem. Szkoda, bo zrobiło się troszkę nerwowo. W tym tygodniu jeszcze, w sobotę mamy rozegrać mecz o wejście do pierwszej czwórki. Trzeba wierzyć w sukces. Mam nadzieje że wygramy.” – Skomentował Paweł Popardowski trener LKS Bobowa

Skład drużyny podczas spotkanie z Kętami: Popardowski Jakub ( 13 ), Kuś Mateusz ( 3 ), Gryzło Przemysław ( 11 ), Gądkiewicz Damian ( 13 ), Smoszna Dawid ( 9 ), Steinhoff Bogumił ( 12 ), Tubek Maciej – libero, Iwański Jarosław ( 4 ), Wiatr Rafał , Zięba Wojciech, Mędoń Piotr, Kudławiec Marcin , trener Popardowski Paweł.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy