Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

“Do zakochania jeden krok…”

Autor: Paulina Wilczyńska
Jak co roku 14 lutego obchodzimy dzień zakochanych, czyli walentynki. W Polsce święto pojawiło się kilkanaście lat temu i cieszy się coraz większym uznaniem. W ten szczególny dzień wysyłamy bliskiej nam osobie tzw. tradycyjną walentynkę lub wręczamy jej prezent.

Wszyscy skupiają się na zakochanych w tym dniu jednak jest jeszcze jedna grupa naszego społeczeństwa ciesząca się z walentynek. Z lekkich uśmiechem trzeba stwierdzić, że są to przedsiębiorcy których produkty cieszą się zwiększonym popytem z racji kupowanych upominków. Na dniu zakochanych korzystają także operatorzy telefonii komórkowej, którzy co roku odnotowują 14 lutego dużą liczbę wysyłanych sms-ów i mms-ów.

Należy wspomnieć, że nie jest to nie tylko dzień osób szczególnie zakochanych ale też tych, którzy są dla nas ważni jak np. rodzina czy przyjaciele. Wielu Polaków uważa jednak że dzień ten jest sprawą sztucznie wypromowaną w celach komercyjnych. Choć w naszym kraju Walentynki odbierane są jako ważny dzień, znajdą się zwolennicy tej teorii, którzy twierdzą że ten dzień nie pasuje do naszej tradycji.

Póki jeszcze kilka godzin pozostało do zapadnięcia zmroku, możemy przygotować plan działania na ten wyjątkowy wieczór. Pomysłów nie powinno zabraknąć.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy