Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dwa zdarzenia drogowe w ciągu doby

Autor: Mateusz Książkiewicz
W ciągu ostatniej doby doszło do dwóch kolizji na terenie gminy Bobowa. Pierwsza z nich miała miejsce wczoraj około godziny 19 w Siedliskach, druga natomiast w Stróżnej dzisiejszego poranka około godziny 9. Na szczęście w żadnym z przypadków nikt nie ucierpiał, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj o godzinie 19.00 w miejscowości Siedliska doszło do kolizji dwóch samochodów – mówi asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik KPP w Gorlicach. Kierujący samochodem osobowym Skoda Octavia (mieszkaniec Wilczysk) najechał na tył Toyoty Land Cruiser. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 300zł oraz punktami karnymi.

– Dzisiejszego poranka około godziny 9 miała miejsce kolizja w miejscowości Stróżna – komentuje rzecznik prasowy KWW w Krakowie. Młody dwudziestokilkuletni mężczyzna jadący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, wjechał na drewniany most i uderzył w balustradę, która uległa zniszczeniu. Całe szczęście nie wpadł do wody. Kierowca był trzeźwy, posiadał uprawnienia. Został ukarany mandatem karnym.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy