Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jakie propozycje dla dzieci podczas ferii?

Autor: Paulina Wilczyńska
Już jutro rozpoczynają się dwutygodniowe ferie dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół w województwie Małopolskim. Ponieważ śniegu coraz mniej, postaramy się przyjrzeć ofercie ośrodków kultury przygotowanej na ten wolny dla uczniów czas.

Jak co roku pewną propozycją są zajęcia przygotowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa. Opowiada o nich Jadwiga Bryndal, dyrektor centrum kultury:  – W pierwszym tygodniu ferii zajęcia będą odbywały się w Wilczyskach a w drugim w Bobowej. W Wilczyskach będą trwały od godziny 9 do 12 w Domu Ludowym, gdzie w świetlicy odbędą się gry i zabawy. Podobny zestaw zajęć będziemy mieć w następnym tygodniu w Bobowej ale już w godzinach od 10 do 13. Wzbogacimy tutaj zajęcia o projekcje filmową, która została nam obiecana przez burmistrza oraz panią sekretarz. Pod przewodnictwem Pani Celiny Job dzieci będą przygotowywać małe przedstawienia teatralne.

Dla starszej młodzieży polecamy wydarzenia kulturalne w Nowej Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. W najbliższym tygodniu w piątek koncert Happysad, w sobotę Grupa muzyczna LEMON a w niedzielę kabaret Łowcy.B. W drugim tygodniu ferii, 26 lutego (czwartek) wystąpi również w pijalni Ani Mru Mru, a dzień później zaśpiewa Kamil Bednarek. Wszelkie bilety oraz informacje o imprezach w Krynicy znajdą Państwo na stronie: www.krynicazrodlemkultury.pl/

Kolejną opcją jest wizyta w kinie, najbliższym Bobowej będzie kino Helios w Galerii Trzy Korony oraz Sokół. Oba w Nowym Sączu.

ferie_oferta_Bobowa1

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy