Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Mandaty za „driftowanie” przy szkole (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Zdecydowaną reakcją Policji zakończyły się popisy dwóch kierowców BMW, którzy w ostatnią niedzielę (08.03.br.) „driftowali” przy jednych z bobowskich szkół. Dwaj 19-latkowie ukarani zostali mandatami karnymi.

– Kiedy do policjantów bobowskiego Komisariatu wpłynęła informacja o licznych śladach pozostawionych przez pojazdy  na placu przy jednej z bobowskich szkół, policjanci natychmiast przystąpili do działania – komentuje asp. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy gorlickiej policji. Odnalezienie sprawców było tym łatwiejsze, że oni sami zamieścili filmik ze swoimi popisami na jednym z portali społecznościowych. Dwaj 19-letni mieszkańcy gminy Bobowa wezwani do komisariatu przyznali się do popełnienia wykroczeń. Za naruszenie prawa zostali ukarani mandatami karnymi.

Udział w tego typu popisach to świadome stwarzanie zagrożenia dla siebie oraz innych, przypadkowych osób, co prowadzić może do tragedii. Dlatego kierowcy którzy stwarzają tego typu zagrożenia są pod stałym nadzorem Policji i muszą zdawać sobie sprawę, że będą wobec nich wyciągane surowe konsekwencje prawne – kończy rzecznik.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy