Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zespół PECTUS ma fanclub w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej

Autor: Łukasz Augustyn
Zespołu PECTUS nikomu specjalnie przybliżać nie trzeba. Ich kompozycje takie jak „To co chciałbym Ci dać” czy „Barcelona” znają chyba wszyscy. Nie każdy jednak wie, że lider zespołu: wokalista, kompozytor, muzyk i autor tekstów - Tomasz Szczepanik przed laty ukończył Technikum Technologii Drewna w bobowskim Zespole Szkół Zawodowych.

Jego kontakt ze szkołą nadal pozostaje żywy, w wielu wywiadach z sympatią wspomina okres spędzonych tutaj pięciu lat. Już w szkole dostrzeżono jego talent, co owocowało wieloma występami artystycznymi przy różnych okazjach. Ostatnio fani twórczości grupy PECTUS założyli w Zespole Szkół Zawodowych fan club grupy, będący także swoista formą uhonorowania osoby znanego absolwenta.

Przypomnijmy obecny skład PECTUS to czterej bracia pochodzący z pobliskich Bogoniowic, miejscowości leżącej w gminie Ciężkowice. Kariera zespołu rozwija się dosyć dynamicznie. Nagrywają nowe utwory, koncertują, występują w wielu programach telewizyjnych, chętnie biorą udział w akcjach charytatywnych itp. W tym roku obchodzą 10-lecie istnienia grupy.

Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej szkoły www.zsz.bobowa.pl

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy