Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kompetencje na start

Autor: Łukasz Augustyn
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do włączenia się w organizację V Małopolskiego Dnia Uczenia się, który odbędzie się 7 i 8 czerwca pod hasłem Kompetencje na start.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia chcemy zwrócić uwagę mieszkańców regionu na to, że największym kapitałem każdego z nas jest to, co umiemy, a więc nasze kompetencje. To dzięki nim jesteśmy w stanie wystartować z sukcesem na rynku pracy bez względu na wiek. Powinniśmy wiedzieć, jak je określać albo gdzie znaleźć ludzi, którzy nam w tym pomogą. Warto też, żebyśmy mieli świadomość, iż zmiany w edukacji już wkrótce pozwolą nam na o wiele szerszą skalę niż dotychczas potwierdzać kompetencje zdobyte poprzez doświadczenie.

Liczymy na Państwa dobre pomysły i ciekawe propozycje wydarzeń będących twórczym rozwinięciem hasła Kompetencje na start. Przypominamy, że idea Małopolskiego Dnia Uczenia się zakłada nie tylko zwracanie uwagi na korzyści związane z inwestowaniem we własny rozwój i promowanie odpowiedzialności za własną edukację na każdym etapie życia, ale również wzbudzanie pozytywnych skojarzeń z uczeniem się i pokazywanie go jako przyjemności, dobrej zabawy, ciekawej formy spędzenia czasu wspólnie z najbliższymi.

Instytucje chcące zaangażować się w organizację Małopolskiego Dnia Uczenia się 2015 proszone są o wypełnienie do 20 maja ankiety on-line . Na podstawie informacji w niej zawartych przygotujemy harmonogram imprez, który będzie promowany w internecie, a także w prasie, radiu i telewizji.

W razie pytań proszę o kontakt: e-mail: [email protected], tel. 12 619 84 50.

Spotkajmy się podczas Małopolskiego Dnia Uczenia się 2015!

Monika Gucwa
Redaktor
www.pociagdokariery.pl

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
tel. 12 61 98 450, faks 12 42 29 785
e-mail: [email protected]
www.wup-krakow.pl

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy