Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Aż 8 razy bramkarz Królovii sięgał po piłkę do bramki

Autor: Łukasz Kieroński
Wczoraj (tj. niedziela, 17 sierpnia br.) seniorzy KS Bobowa na własnym stadionie rozpoczęli przygodę z A Klasą w sezonie 2015/2016. Nasza drużyna podejmowała zespół LKS Królovia Królowa Górna.

Rywalizacja nie należała do łatwych, pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Wynik spotkania otworzył w 12 minucie napastnik gości Marcin Groń. Cztery minuty później (16 minuta) bramkę na 1:1 zaliczył napastnik KS Bobowej Marek Magiera.

W drugiej połowie pewni swego zawodnicy z Bobowej wprowadzili dwie bardzo trafne zmiany. Jedną z nich był Rafał Kudryk, który bardzo dobrze wszedł w mecz strzelając 2 bramki w 55 i 60 minucie. Czwartego gola dla KS Bobowej strzelił Jakub Oślizło w 63 minucie. Chwile później w 69 minucie dzięki składnej akcji gospodarzy swojego drugiego gola trafił Marek Magiera. Szóstego gola w 75 minucie zaliczył Kapitan KS Bobowej Piotr Budzyń. Kiedy wszyscy zgromadzeni byli pewni, że wynik już nie ulegnie zmianie, w 90 minucie kolejną bramkę trafił środkowy obrońca naszej drużyny Dominik Gryzło. Żeby tego było mało 2 minuty później Krzysztof Flądro skompromitował rywali swoją bramką ustalając wynik na 8:1. W całym spotkaniu padły tylko 2 żółte kartki, pierwszą otrzymał młody zawodnik KS Bobowej Łukasz Kieroński po bardzo brutalnym faulu. Zaś drugą Dariusz Kłębczyk z LKS Królovia Królowa Górna. Podopieczni Krzysztofa Flądry zaprezentowali znakomite przygotowanie do sezonu i aktualnie są liderem w tabeli A Klasy.

Skład Ks Bobowa:
1. Arkadiusz Barczyk
2. Dominik Gryzło
3.Kamil Zieliński
4.Krzysztof Flądro
5.Daniel Abram
6.Damian Świątański (46′)
7.Jakub Oślizło
8. Piotr Budzyń
9.Dariusz Magiera (76′)
10. Marek Magiera (76′)
11. Łukasz Kieroński (46′)

Skład rezerwowy:
Tomasz Magiera (46′)
Rafał Kudryk (46′)
Grzegorz Dulęba (76′)
Daniel Żabiński (76′)
Wojciech Świątański

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy