Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

Autor: Łukasz Augustyn
Nie wiesz co robić w ten piękny weekend? Przeczytaj ten artykuł, a być może wypełnimy Twoją pustkę w planach.

W Nowym Sączu po raz 7 organizowany jest Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki. Za każdym razem czeka tam na nas sporo atrakcji. Tym razem, największą z nich będzie wszystkim dobrze znana polska piosenkarka, Kayah. Oprócz niej, na scenie wystąpią także inni artyści z Polski i z zagranicy. Myślimy, że warto ich zobaczyć.

Nieco dalej, bo w Rytrze, w niedzielę organizowany jest Festyn Rodzinny. Na każdego, kto tam przybędzie, będzie czekać masa atrakcji, między innymi plac zabaw dla dzieci, konkursy z nagrodami, grill. Zabawę uświetnią występy regionalnych kapeli, a także zespołu Boy Kapela.

Festyn odbędzie się również w Korzennej. Wcześniej, bo w sobotę, więc można odwiedzić obydwie imprezy, niczego nie tracąc. Tutaj główną atrakcją wieczoru będzie występ zespołu Ghost United, na który pewnie wieleu z Was czekało. Na scenie pojawią się oczywiście także i inne zespoły, które tworzą nieco inną muzykę.

Przede wszystkim zapraszamy jednak na Gminne Dożynki do Bobowej. Jak już wcześniej pisaliśmy, impreza rozpocznie się o 13:30 pod budynkiem Straży Pożarnej, by później przenieść się do Kościoła Świętej Zofii, a następnie na plac przed Zespołem Szkół nr 1. Wieczorem zagrają tam dla nas Turnioki a także rodzimy zespół Bo-Boscy. Serdecznie zapraszamy.

Życzymy wszystkim miłego wypoczynku, dobrej zabawy i dużo siły na nadchodzący tydzień.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy