Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Imprezowy rozkład jazdy na weekend!

Autor: Łukasz Augustyn
Nadszedł nareszcie ostatni weekend wakacji. Oczywiście nie można go zmarnować i należy imprezowo przypieczętować tegoroczne wakacje.

Polecamy na sam początek Dożynki Gminne w Korzennej. W tym roku jest to impreza aż dwudniowa i odbędzie się ona przy Dworze w Korzennej. W sobotę będziemy mogli spróbować pysznego grilla, puścić lampiony szczęścia, zobaczyć sztuczny śnieg, a przy tym dobrze się bawić w rytm muzyki. W niedzielę organizatorzy przygotowali dla nas atrakcję – występ zespołu InoRos.

A wszystko to zupełnie za darmo. Dożynki, tym razem powiatowe, odbędą się również w Wojniczu. Tam zapraszamy wszystkich fanów Eleni, która wystąpi w niedzielny wieczór. Oczywiście przez resztę dnia, jak i w sobotę, nie będzie można się tam nudzić. Wystąpią inne zespoły, będzie dużo atrakcji dla dzieci i tych nieco starszych. W niedzielę, Automobil Klub Podkarpacki, zaprasza na Super OES o Puchar Zakładu Budowy Dróg w Nowym Sączu. Start o godzinie 9:00 na Alejach Piłsudskiego. Gwarantujemy, że będzie można się tam poczuć prawie jak na Rajdach Monte Carlo.

W sobotę proponujemy wyjazd do Parku Miejskiego w Gorlicach na pożegnanie wakacji w rytmach i smakach Włoch, czyli Viva Italia. Największą atrakcją tego wydarzenia jest, naszym zdaniem, losowanie nagród, gdzie można wygrać między innymi voucher na wycieczkę krajową po Włoszech, a także inne cenne nagrody. Wśród wszystkich uczestników zostaną wylosowane cztery osoby, które zostaną poddane metamorfozie w Gabinecie Kosmetycznym ALIS i Strefie Fryzur. Od godziny 19:00 zagra ChrisDaNoiz, oczywiście tylko muzykę włoską.

Jeżeli ktoś jednak zamiast muzyki nowoczesnej wolałby posłuchać muzyki poważnej, mamy dla niego rozwiązanie. W Kąśnej Dolnej po raz kolejny organizowane są Mistrzowskie Wieczory, 29 i 30 sierpnia. Tam będzie można usłyszeć między innymi Mistrzowskie Osiem Pór Roku, czyli pojedynek między Czterema Porami Roku Vivaldiego i Piazzolli. Drugiego dnia koncertu odbędzie się Maraton muzyczny z udziałem światowej sławy polskich muzyków. Bilety do nabycia w Dworku Paderewskiego w Kąśnej Dolnej, w cenie 25zł. Życzymy udanego końca wakacji!

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy