Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nowości w HydroTECHu. Stacja kontroli pojazdów i nie tylko!

Autor: Mateusz Książkiewicz
W pierwszych dniach sierpnia przy znanym wszystkim składzie Hydrotech (Siedliska 116) otwarto stacje kontroli pojazdów oraz mechanikę samochodową. Od teraz mieszkańcy gminy mogą na miejscu dokonać obowiązkowego badania technicznego.

Obok znanych budynków bazy Hydrotechu oraz siedziby Bob-meble powstały nowe obiekty w których mieści się nowa działalność państwa Warzechów. Ich budowa trwała nie wiele ponad rok. Obecnie miejsce siedziby firmy zmieniło się nie do poznania. Stary żużlowy plac zastąpiły wybrukowane parkingi, które zaczynają się od samego wjazdu z drogi powiatowej aż pod stację kontroli pojazdów. Nowe budynki zostały przystosowane dla osób niepełnosprawnych więc jest to kolejny duży plus. Wysoką jakość usług zapewnia profesjonalna linia diagnostyczna firmy Certus.

Pomysł na powstanie stacji kontroli pojazdów oraz mechaniki samochodowej ma już ponad 5 lat – mówi Daniel Warzecha, właściciel.  Świadczymy bardzo szeroki zakres usług bo oprócz standardowych badań technicznych, wykonujemy naprawy pojazdów, uzupełniamy oraz oczyszczamy klimatyzację. Posiadamy urządzania do szerokiej diagnostyki pojazdów: ustawianie zbieżności, geometrii. Można skorzystać także z serwisu ogumienia, gdzie wymieniamy, wyważamy i naprawiamy opony.

W związku z poszerzeniem zakresu działalności firmy Hydrotech rynek pracy wzbogacił się cztery miejsca pracy – czeka na Państwa dwóch diagnostów oraz dwóch mechaników.

Stacja kontroli pojazdów w Siedliskach a także warsztat czynne są od godziny 7.00 do 19.00 w dni robocze oraz od 7.00 do 14.00 w soboty. Hydrotech przewidział promocję dla mieszkańców w postaci bezpłatnego sprawdzenia pojazdu przed podróżą czy też dla zwykłego poczucia bezpieczeństwa.

Zapraszamy do polubienia fanpage HydroTECHu, na którym już wkrótce konkursy z atrakcyjnymi motoryzacyjnymi rzecz jasna nagrodami!

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy