Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Restauracja&Pub Galicja pomaga łatwiej i wygodniej żyć

Autor: Mateusz Książkiewicz
Restauracja & Pub Galicja działa przy bobowskim rynku od prawie trzech lat. Lokal wyróżnia to, że sami właściciele dbają o rodzinny klimat i atmosferę tego miejsca. Od pewnego czasu w ofercie Galicji pojawiły się nowe, ciekawe propozycje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowano interesujące promocje:

Dodatkowo w lokalu można zorganizować: chrzciny, komunię, przyjęcie weselne, stypę, przyjęcie okolicznościowe, spotkanie czy szkolenie. Dodatkowo firma świadczy usługę cateringu.

– Prowadząc pub Galicja – obserwując potrzeby oraz wsłuchując się sugestie gości odwiedzających lokal postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty dodatkowe usługi – mówią właściciele Jadwiga i Robert Wiejaczka. – Wśród nich są  Abonamenty obiadowe – gdyż większość z nas pracuje a gotowanie dla jednej lub dwóch osób jest żmudne jak i kosztowne dlatego proponujemy wykupienie dwudaniowych obiadów na cały miesiąc. Myślimy iż cena 9,00zł za zupę i drugie danie jest rozsądna.

–  W weekendy dajmy odpocząć swoim żonom, babciom, mamom a za trud całego tygodnia zaprośmy je z rodziną na Weekendowy obiad rodzinny w Galicji dwa dania i deser w cenie 15,00 zł, jestem pewna iż będą nam za to wdzięczne – dodaje pani Jadzia .

W Galicji jakość serwowanych potraw jak i wyrobów tj. pierogów, krokietów oraz wyrobów garmażeryjnych oparta jest na tradycyjnych recepturach i naturalnym sposobie wykonania bez dodatku żadnych środków ulepszających i konserwujących. Doskonały farsz, delikatne ciasto, wysokiej klasy mąki oraz mięsa są gwarantem produktów najwyższej jakości.

m9-IMG_1240

Nad dobrą atmosferą oraz klimatem Restauracji & Pub Galicja czuwają właściciele, którzy często sami podają do stołu, podejmując gości w ciepłej rodzinnej atmosferze, zaś fachowy personel zapewni potrawy o najlepszej jakości i niepowtarzalnym smaku.

„U nas wiesz, że dobrze zjesz” jak głosi motto lokalu w Bobowej. Przypominamy, że Restauracja&Pub Galicja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10 do 22. Numer telefonu: (18) 353 00 53, zapraszamy!

Poniżej zdjęcia nowego menu restauracji.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy