Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rozdanie nagród w gabinecie burmistrza

Autor: Łukasz Augustyn
W czwartek, 17 września 2015 r. w gabinecie burmistrza Miasta Bobowa odbyło się wręczanie nagród oraz dyplomów dla laureatów konkursów ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Do biura projektu napłynęło tysiące prac, wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z gminy Bobowa.

W konkursie ulotkowym „Zdrowe zagranie” grę planszową „15 sposobów na nudę” otrzymali Damian Mucha z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej i Magdalena Pawlak ze Szkoły Podstawowej w Jankowej. W konkursie plastyczno-literackim „Razem lepiej” nagrodę kalendarz „15 sposobów na nudę” otrzymali Anna Babicz i Aleksandra Bajerska z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej. W konkursie internetowym „Zagrywka w punkt” nagrodę kalendarz „15 sposobów na nudę” otrzymała Kinga Maciaszek z Zespołu Szkół w Brzanie. W konkursie plastyczno-literackim „Warto pomagać” nagrodę, grę planszową „15 sposobów na nudę” otrzymała Gabriela Sarkowicz ze Szkoły Podstawowej w Jankowej. Aleksandra Gryzło z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej została laureatem nagrody głównej w konkursie plastyczno-literackim RAZEM LEPIEJ wygrywając laptop. Nagroda zostanie wręczona w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Burmistrz złożył gratulacje laureatom, życząc wielu kolejnych sukcesów oraz dobrych wyników w nauce. Podziękował za zaangażowanie uczniom, opiekunom, dyrektorom szkół oraz Przewodniczącej Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – gminnemu koordynatorowi kampanii.

fot. i źródło: UM Bobowa

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy