Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Ciasto dla Karolka – bądźcie w niedzielę z nami raz jeszcze!

Autor: Seweryn Zieliński
Karolek Tumidajewicz, najbardziej chyba rozpoznawalny dwulatek z miasta, wciąż potrzebuje naszej pomocy. Dla niego grono przyjaciół upiekło mnóstwo pysznych domowych ciast, które już w najbliższą niedzielę będziemy rozdawać w zamian za datki do puszki przed wszystkimi gorlickimi parafiami. Czekamy na Was od 7 do 14.

Karol niedawno wrócił z niemieckiej kliniki w Münster, gdzie lekarze przeprowadzili mu cewnikowanie serduszka. Najważniejsze badanie przed planowaną operacją – rekonstrukcją prawej komory serca. Ta, jest dla niego jedyną szansą na zdrowie. Przypomnijmy, że Karolek urodził się z zespołem Fallota, złożoną wadą serca. Do tej pory więcej czasu spędził na szpitalnych oddziałach intensywnej terapii niż w domu. Na szczęście ma dobrego Anioła Stróża, który na jego drodze postawił Was wszystkich. Już nie raz daliście dowód, że los malucha nie jest wam obcy. To dzięki pieniądzom zebranym podczas dwóch poprzednich akcji Karol pojechał do Niemiec. Dzięki hojności udało się opłacić konieczne badania i cały pobyt w klinice.

Planowana operacja to koszt ponad 30 tysięcy euro. Im wcześniej chłopiec trafi na stół operacyjny, tym szybciej zacznie zdrowieć. Pomóżmy mu w tym raz jeszcze!

Organizatorzy

Fundacja „Wyjdź z domu”

Gazeta Krakowska

mkarolek

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy