Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nagroda Kuratora Oświaty dla nauczycielki z Siedlisk

Autor: Łukasz Augustyn
W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Edukacji Narodowej" w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu. Okolicznościowe spotkanie było okazją do wręczenia nagród oraz wyróżnień.

Na uroczystość zaproszeni zostali dyrektorzy oraz nauczyciele jednostek oświatowych z terenu powiatu nowosądeckiego i gorlickiego. Wręczenia wyróżnień i życzeń  dokonał starosta powiatu nowosądeckiego Marek Pławiak oraz Jerzy Nalepka wicestarosta powiatu gorlickiego.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę Panu serdecznie podziękować za lata trudnej pracy w służbie polskiej oświacie. Kierowana przez Pana jednostka przez ten czas była nie tylko organem sprawdzającym jakość funkcjonowania szkół, ale jej pracownicy zawsze służyli pomocą i radą – mówił starosta Marek Pławiak zwracając się do Stanisława Szudka. – W imieniu sądeckich nauczycieli i dyrektorów szkół dziękuję Panu oraz podległym Panu pracownikom za ten wysiłek, który owocuje coraz wyższą jakością nauczania i wychowania w placówkach regionu. Życzę Państwu dalszych sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.”

Warto wspomnieć, że nagrodę Małopolskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymała Barbara Sowa nauczycielka z Gimnazjum w Siedliskach.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy