Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Nie było szans na wygraną z Dunajcem

Autor: Łukasz Augustyn
W sobotę, 24 października, późnym wieczorem na hali sportowej w Bobowej rozegrane zostało kolejne spotkanie siatkarskie w ramach III ligi mężczyzn w piłce siatkowej mężczyzn. Po dziewięciu latach zawodnikom LKS Bobowa ponownie przyszło się zmierzyć z zawodnikami Dunajca Nowy Sącz.

Siatkarski pojedynek był nie lada próbą dla gospodarzy. Przyszło im sprostać mocnemu przeciwnikowi, który jest jednym z najmocniejszy zespołów w grupie. Mimo, że naszym zawodnikom nie udało się zdobyć żadnego punktu setowego, mecz był dla nich niezłą szkołą umiejętności. Największe trudności siatkarzom z Bobowej sprawiła dobrze i szybko zagrywana piłka ze strony Dunajca. Goście grali agresywnie ale bardzo zgranie, już od początku szybko odskoczyli LKS-owi. Drużyna rodem ze Sącza miała całe spotkanie pod pełną kontrolą.

„Po dziewięciu latach przerwy podejmowaliśmy dzisiaj zespół Dunajec Nowy Sącz, który przez ten okres nie brał udziału III ligowych rozgrywkach. Mówiąc otwarcie, w meczu nie mieliśmy żadnych szans – przeciwnik grał bardzo dobrze. Największe problemy sprawiały nam ich zagrywki, ponieważ ciężko było przyjąć taką piłkę, a to powodowało, że nie mogliśmy nawiązać równorzędnej walki. Goście zagrali bardzo dobry mecz i na dzień dzisiejszy wygląda, że jest to jedna z najmocniejszych drużyn w tej chwili w naszej grupie. Nasi zawodnicy nie poddają się jednak i walczymy dalej.” – podsumował Paweł Popardowski – trener LKS Bobowa.

ZESPÓŁ \ SET SET I SET II SET III OGÓLNIE
LKS Bobowa 12 19 18 0
Dunajec Nowy Sącz 25 25 25 3
LKS Bobowa Dunajec Nowy Sącz
Trener: Popardowski P. Trener: Mężyk Ł.
1 Tubek M. 2 Wolak D.
2 Popardowski J. ( K ) 3 Zaręba K.
3 Zięba M. 4 Dylowicz T.
4 Kubisz K. 5 Gawron M. ( K )
5 Turek P. 6 Hamiga Ł.
6 Gruca J. 7 Nalepka K.
7 Gryzło P. 8 Gruca M.
8 Martuszewski P. 10 Magiera M.
9 Gądkiewicz D. 11 Chmielowski A.
10 Molendowicz J. 12 Bodzion J.
11 Kudławiec M.
12 Steinhof B.
Libero Libero
13 Rysiewicz M. 9 Zabrzeski SZ.
14 Szczepanik D.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy