Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

W przeddzień urodzin…

Autor: Mateusz Książkiewicz
To właśnie cztery lata temu przygotowywaliśmy się do startu pierwszego serwisu Bobowa24.pl - Regionalnego Portalu Informacyjnego. Każdy z grupy redakcyjnej zadawał sobie pytanie o przyszłość: o to jak nas Państwo przyjmą, czy portal sobie poradzi?

Dzisiaj z pełną dumą możemy stwierdzić, że żadna minuta a nawet sekunda poświęcona sprawom lokalnym nie była stracona. Przez ten długi już czas poznaliśmy liczną grupę osób, którzy stali się naszymi przyjaciółmi, dobrymi znajomymi. Marka Bobowa24.pl jest znana nie tylko w powiecie ale całym południu Polski. Nasi reporterzy piszą nie tylko o lokalnym podwórku ale także o wydarzeniach ważnych dla naszego kraju. Jesteśmy z pielgrzymami podążającymi na Jasną Górę, rozmawiamy z samorządowcami, zadajemy trudne pytania podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy. Relacjonujemy największy wyścig kolarski w Polsce – Tour de Pologne, dorównując co roku poziomem innym ogólnopolskim mediom. Nasz serwis dostrzegł Instytut Monitorowania Mediów, którzy śledzi i archiwizuje każdą publikację. Każdy rok działalności naszego wydawnictwa jest rokiem pełnym ambicji i planów. Nie wszystkie udaje się zrealizować, przychodzą także momenty kiedy borykamy się z kadrą, jednak zawsze czuwa nad nami swoista opatrzność, pomoc życzliwych nam reklamodawców oraz znajomych.

Trzeba jasno powiedzieć, że fenomenem Regionalnych Portali Informacyjnych są osoby, które je tworzą. Codziennie oddają część swojego czasu by przekazać Państwu najważniejsze informacje regionu. Obecnie jesteśmy w czterech gminach, za kilka dni rusza nasz kolejny tym razem w gminie Korzenna. Tego sukcesu nie byłoby bez młodego, silnego zespołu ale także reklamodawców.

Na pewno, część osób poruszy stagnację dwóch naszych serwisów Luzna24.pl oraz Gromnik24.pl. W tej kwestii należy jednoznacznie stwierdzić, że częstotliwość newsów w tych konkretnych portalach zależy od współpracy reklamodawców oraz instytucji, które działają na terenie danej gminy. Robimy wszystko by to zmienić i wierzymy, że będzie lepiej.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy